O Stowarzyszeniu

O NAS

Stowarzyszenie Przyjaciół Środowiskowego Domu Samopomocy “Zielony Parasol” w Augustowie działa od dnia 11 kwietnia 2016 roku.

Celem Stowarzyszenia jest podejmowanie różnorodnych działań w kierunku aktywizacji społeczno – zawodowej i rehabilitacji osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin i opiekunów, w szczególności skupionych w Środowiskowym Domu Samopomocy w Augustowie. Na rzecz swoich podopiecznych Stowarzyszenie organizuje między innymi: warsztaty, szkolenia, spotkania integracyjne, różnorodne terapie, wyjścia do kina i kręgielni, wyjazdy rehabilitacyjne, edukacyjne i poznawcze, przeglądy twórczości.

Stowarzyszenie „Zielony Parasol” utrzymuje się ze składek członkowskich, środków pozyskiwanych od instytucji samorządowych oraz hojności sponsorów i darczyńców. Dnia 12 października 2018 roku Stowarzyszenie otrzymało status organizacji pożytku publicznego, jest więc możliwe przekazywanie 1,5% podatku na działalność statutową organizacji.

Praca członków Stowarzyszenia ma charakter społeczny a wszelkie środki finansowe i rzeczowe przekazywane Stowarzyszeniu wykorzystywane tylko i wyłącznie na rzecz podopiecznych.

WŁADZE STOWARZYSZENIA “ZIELONY PARASOL”

ZARZĄD

IWONA RESPONDEK – PREZES ZARZĄDU

MAGDALENA TWARDOWSKA – WICEPREZES ZARZĄDU

URSZULA FASZCZEWSKA – SKARBNIK ZARZĄDU

ZOFIA KONKIEL – SEKRETARZ ZARZĄDU

GRAŻYNA KUCZYŃSKA – CZŁONEK ZARZĄDU

ELŻBIETA LULEWICZ – CZŁONEK ZARZĄDU

KOMISJA REWIZYJNA

IWONA ŚWIĄTKOWSKA – PRZEWODNICZĄCA

ELŻBIETA GICZEWSKA – SEKRETARZ

ANIELA ROZMYSŁOWICZ – CZŁONEK

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.